Залізничні квитки перестануть бути іменними

Понеділок, 12 листопада 2007, 16:50

Комітет з питань розвитку галузей економіки під керівництвом віце-прем`єра Андрія Клюєва на своєму засіданні підтримав проект постанови Кабінету міністрів про внесення змін до порядку обслуговування громадян залізничним транспортом.

Про це в понеділок повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу віце-прем`єра.

Згідно із повідомленням, проектом документа передбачене скасування іменних проїзних документів (окрім пільгових і безкоштовних) і відновлення пошкоджених проїзних документів.

Прийняття документа сприятиме поліпшенню обслуговування громадян залізничним транспортом, - додається в повідомленні.

Разом з тим, Міністерству транспорту і зв`язку доручено затвердити заходи щодо підвищення персональної відповідальності посадовців за дотриманням на залізницях належного порядку організації продажу квитків і запобіганню спекуляціям квитками після скасування іменних проїзних документів.

Як повідомлялося, влітку цього року Мінтранс та "Укрзалізниця" винесли на суд громадськості проект постанови Кабміну, в якому пропонували проводити оформлення повних і дитячих проїзних документів на всі категорії пасажирських потягів без пред`явлення документів, які засвідчують особу, і без вказівки прізвища та ініціалів людини, для якої придбаний проїзний документ.powered by lun.ua