Янукович відправився на обліт і прихопив із собою групу підтримки

Вівторок, 13 листопада 2007, 10:32

Прем'єр-міністр Віктор Янукович відвідує потерпілі в результаті стихії райони Запорізької області.

Крім того у вівторок Янукович у Бердянську відвідає підтоплені території і напівзруйновану греблю, повідомляє УНІАН.

Після цього він проведе нараду з питань ліквідації наслідків.

Також у вівторок прем'єр відвідає Анапу (Росія), де проведе зустріч з прем'єр-міністром Росії Віктором Зубковим, на якій обговорюватиметься хід ліквідації наслідків шторму в районі Керченської протоки.

У робочій поїздці прем'єр-міністра супроводжують міністр з охорони довкілля Василь Джарти, міністр регіонального розвитку і будівництва Володимир Яцуба, міністр транспорту і зв'язку Микола Рудьковський і міністр ЖКГ Олександр Попов.

Як відомо, 11 листопада в Запорізькій області без електропостачання залишилися 284 населених пункти, пошкоджено 1120 трансформаторних підстанцій, 184 лінії електропередач.

У ряді населених пунктів не працюють лінії телефонного зв'язку. В результаті стихії в Бердянську підтоплено більш як 600 будинків.

Крім того, 11 листопада від потужного шторму постраждали близько двох десятків суден. Шість із них затонули. Зокрема, в Керченській протоці розколовся навпіл танкер "Волганефть139". У воду вилилось 1,3 тис. тонн мазуту.

Декілька моряків загинули, багато хто досі вважаються зниклими безвісти. Пошукова операція і збір мазуту в Керченській протоці ускладнені поганою погодою.powered by lun.ua