Шаповал нічим не зможе допомогти Раді

Вівторок, 13 листопада 2007, 11:29

Центральна виборча комісія не має повноважень на призначення дати першого засідання Верховної Ради у разі блокування роботи підготовчої групи в парламенті.

Про це заявив голова ЦВК Володимир Шаповал у вівторок, повідомляє УНІАН.

"Центральна виборча комісія відповідно до статті 19 Конституції і ст. 3 закону про ЦВК може діяти тільки в рамках визначених законом повноважень. Такого повноваження з призначення дати проведення сесії в законі немає", - сказав Шаповал.

Голова ЦВК також зазначив, що йому нічого не відомо про те, що зараз відбувається в рамках робочої групи з підготовки і організації першої сесії ВР шостого скликання.

"Ми можемо виходити з якихось певних результатів", - додав він.

Як відомо, 12 листопада на засіданні підготовчої групи з організації першого засідання парламенту шостого скликання були присутні представники від усіх політичних сил, що перемогли на виборах.

Проте учасники засідання не ухвалили жодного рішення щодо підготовки роботи Верховної Ради. Зокрема, на засіданні підготовчої групи так і не був обраний її голова.

Було запропоновано дві кандидатури - від "НУ-НС" і БЮТ – Роман Зварич, від Партії регіонів, Компартії і блоку Литвина – Адам Мартинюк. Жодна з цих кандидатур не одержала потрібної кількості голосів.

Наступне засідання підготовчої групи у Верховній Раді відбудеться у вівторок, 13 листопада, о 15.00.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"



powered by lun.ua