Черновецький вирішив пустити на площі "монстрів"

3 перегляди
Вівторок, 13 листопада 2007, 11:51

З доручення Київського мера Леоніда Черновецького незабаром на Московській площі побудують бізнес-центр, проведення будівництва планується за рахунок інвестора.

Про це заявив перший заступник глави Київської міськдержадміністрації Денис Басс, повідомляє Ліга з посиланням на прес-службу відомства.

Реалізація зазначеного інвестиційного проекту принесе в міський бюджет 17,9 млн. грн. При цьому, за словами Басса, загальна вартість будівництва буде складати 195,5 млн. грн.

Чиновник також додав, що будівництво бізнес-центру дозволить створити близько 2 тис. нових робочих місць.

Також Басс відзначив, що за рахунок інвестора буде збудовано торгово-офісний центр і підземний паркінг на столичній площі Тараса Шевченка. Надходження в бюджет від реалізації цього проекту складуть 12,1 млн. грн.

Торгово-розважальний комплекс і конференц-зал побудують і на Либідській площі також за кошти інвестора. При цьому можна чекати поповнення бюджету Києва на 5,6 млн. грн.

Ще однією групою об'єктів, що буде побудована за інвестиційні гроші (157,17 млн. грн.) стане готель, торгово-офісний комплекс і центр дозвілля на Ленінградській площі столиці. Орієнтовна сума, що надійде в бюджет від їхньої реалізації, складає 14,4 млн. грн.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua