У ЦВК свято – регіоналів відклали на потім

Вівторок, 13 листопада 2007, 12:06

Центральна виборча комісія на засіданні 15 листопада розгляне питання про реєстрацію народних депутатів від Партії регіонів.

Про це заявив голова ЦВК Володимир Шаповал у вівторок, повідомляє Обком з посиланням на УНІАН.

"Учора Партія регіонів здала документи на реєстрацію усіх своїх кандидатів, і ми вже визначили дату розгляду цього питання. Це буде четвер", – сказав Шаповал.

Як відомо, Партія регіонів 12 листопада направила до ЦВК документи на реєстрацію 175 народних депутатів.

У той же час президент Віктор Ющенко привітав голову і членів ЦВК, працівників секретаріату комісії з 10-річчям створення Центрвиборчкому.

"Високо ціную зусилля усіх, хто започаткував та утверджує ЦВК як державну інституцію, що діє на засадах верховенства права, законності, незалежності, професійності", - сказав Ющенко.

"Завдяки компетентній роботі ЦВК вибори в Україні проводяться на демократичних, справедливих засадах, вільно й прозоро, згідно з міжнародними виборчими стандартами", - зазначив президент.

"Нехай злагоджена й професійна діяльність ЦВК завжди слугує забезпеченню реалізації і захисту справжнього народовладдя в Україні. Бажаю вам міцного здоров'я, добра, щастя, наснаги й успіхів у служінні Українській державі", - додав він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua