Мартинюку соромно і він хоче сказати "Досить!"

Вівторок, 13 листопада 2007, 13:03

Заступник голови Верховної Ради V скликання Адам Мартинюк виступає за відмову від практики внесення змін до виборчого законодавства напередодні виборів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Мартинюк заявив у вівторок під час виступу на святкуванні 10-річного ювілею з дня створення Центральної виборчої комісії.

"На превеликий жаль, за традицією, в останній день перед виборами ми вносимо зміни до виборчого законодавства. Ми так і не прийшли до того моменту, коли сказали б: "Досить! Ми створили найкраще законодавство, до якого не варто втручатися", - сказав Мартинюк.

Віце-спікер парламенту п`ятого скликання вважає за необхідне створити таке законодавство, щоб потім напередодні чергових або позачергових виборів його не потрібно було "латати".

За його словами, таке законодавство слід розробляти після проведення виборів у спокійному і зваженому режимі.

На думку Мартинюка, діючий склад ЦВК здатний підготувати необхідні пропозиції щодо вдосконалення виборчого законодавства.

"Нам соромно не мати закону, який би раз і назавжди встановив правила, за якими всім було б набагато легше", - зазначив Мартинюк.powered by lun.ua