Запуск ВР знову не вдався

1 перегляд
Вівторок, 13 листопада 2007, 15:44

Наступне засідання робочої групи з підготовки першого засідання Верховної Ради 6 скликання відбудеться о 15:00 в середу.

Про це повідомив один з лідерів БЮТ Олександр Турчинов.

За його словами, засідання у вівторок завершилося майже одразу після початку через непримиренність думок опонентів щодо кандидатури голови групи.

Він пояснив, що демсили пропонували чотири варіанти обрання голови групи:

- обрати головою представника НУНС Романа Зварича,
- обрати співголовами групи Адама Мартинюка і Романа Зварича,
- обрати головою представника Блоку Литвина Ігоря Шарова,
- визначитися з головуванням за принципом кількості голосів, отриманих партіями на виборах (голова від ПР, перший заступник від БЮТ, секретар від НУНС).

"Все це зроблено для того, щоб затягнути роботу Верховної ради. У всякому разі як вимагає Конституція, Верховна Рада збереться незалежно від того, чи буде працювати робоча група, чи буде продовжуватися саботаж", - сказав він.

Цю позицію Турчинова підтвердив і лідер НУНС В’ячеслав Кириленко.

Він закликав політичних опонентів припинити дестабілізувати роботу групи і зокрема Адама Мартинюка взяти самовідвід з посади глави групи для розблокування її роботи.

Водночас сам Мартинюк на питання, чи не хоче він зняти свою кандидатуру, адже робота групи є технічною, і чи радився він з цього приводу з Партією регіонів, відповів:

"Радились. Рішення прийнято, і воно незмінне".

В свою чергу представник Партії регіонів Раїса Богатирьова сказала, що "справа полягає в іншому", і політичні опоненти ПР пропонують обрати двох співголів групи, що є порушенням регламенту.

"Ми проти подвійних стандартів. Ми повинні голосувати згідно з регламентом. Ніхто не може обмежити політичну силу у пропонуванні того представника, якого вона вважає за необхідне висунути", - зазначила вона.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua