"Регіонали" почнуть шантажувати БЮТ і НУНС датою?

2 перегляди
Вівторок, 13 листопада 2007, 16:06

Представник Партії регіонів Раїса Богатирьова заявляє, що Партія регіонів не виключає, що погодиться на перенесення дати засідання раніше 26 листопада.

Про це Богатирьова заявила після засідання робочої групи по підготовці першого засідання ВР у вівторок.

За її словами, позиція партії полягає в тому, що 26 листопада є граничною датою зібрання парламенту, "а якщо робота піде плідно, і група встигне розглянути раніше питання, то Партія регіонів буде підтримувати день, коли все буде зроблено".

"Можливо, цей день буде набагато раніше, ніж 26 листопада", - додала вона.

"Ставити сьогодні питання про дату мені здається абсолютно безпідставним. Я вважаю, що треба обрати керівний орган, нехай умовно, але для того, щоб започаткувати роботу", - сказала вона.

"Ще раз кажу, можливо, це і не 26 листопада. Але якщо ми будемо працювати у такий спосіб, як сьогодні , коли наші опоненти демонструють свою недієздатність, то я думаю, що і 26 виборці можуть не дочекатися відкриття першої сесії 6 скликання", - зазначила вона.

Коментуючи ініціативи демсил щодо проведення засідання у прийнятний для них термін в обмін на підтримку Шарова, Богатирьова зазначила:

"У них такі позиції щодо пакетних голосувань, що мені здається, вони в пакеті будуть весілля грати, всі разом, НУНС і БЮТ, а також одночасно в такому тандемі будуть розлучатися в один день".

У свою чергу представник блоку Литвина Ігор Шаров вважає, що помаранчеві погодяться на кандидатуру Адама Мартинюка на посаді голови групи в обмін на прийнятну для них дату першого засідання ВР.

Він пояснив, що демсили очевидно погодяться на таку кандидатуру, оскільки хочуть призначити дату першого засідання на 21-23 листопада в той час, як регіони наполягають на 26.

Тому, на його думку, якщо регіони погодяться на дату БЮТ і НУНС, ті в свою чергу підтримають дану кандидатуру.

Коментуючи причини того, що він взяв самовідвід з цієї ж посади, він сказав, що існують чотири політичні сили, які ведуть переговори.

"А наша політична сила згодна висунути кандидатуру на посаду секретаря групи", - додав він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua