Литвин здав переговори "Регіонів" і "НУ-НС"

Середа, 14 листопада 2007, 10:39

Лідер блоку свого імені Володимир Литвин заявляє, що Партія регіонів і блок "Наша Україна – Народна самооборона" ведуть кулуарні переговори про створення коаліції у Верховній Раді шостого скликання.

"Я хотів би уточнити, що такі переговори уже ведуться (між Партією регіонів і "НУ-НС"). Не привселюдно, а кулуарно", - сказав Литвин в інтерв'ю "Новым Известиям".

"Там теж вже усе розписано. При тому підході, що є, ми там собі також місця не бачимо. Зрозуміло, що якщо буде створюватися така коаліція, то ідеологічні постулати будуть нав'язані", - додав він.

На думку Литвина, президент Віктор Ющенко "боїться як однієї коаліції (демократичної), так і іншої (Партії регіонів і "НУ-НС")".

"В одній коаліції для нього не зовсім комфортно будувати відносини з Януковичем, але, з іншого боку, йому ще більш некомфортні відносини з Тимошенко. Він вибирає краще з гіршого", - сказав лідер блоку.

"І мені здається, що рішення ще дотепер не прийнято. Думаю, що процес формування коаліції може затягтися", - додав він.

Литвин заявив, що не вважає за можливе приєднання до демократичної коаліції, оскільки не розділяє окремі положення договору про створення коаліції, підписаний БЮТ і "НУ-НС".

"Ну, наприклад, посваритися із сусідами й оголосити їм, по суті справи, війну.... Пред'явити рахунок на все, на що тільки здатна людська фантазія! Це що, політично грамотно?", - запитав лідер блоку.

"Вслухайтеся в деякі заяви не останніх представників цього об'єднання. Так і пре постійна історична образа. Якщо цим жити, то ніколи нічого не створиш, як для дня сьогоднішнього, так і на перспективу", - додав він.powered by lun.ua