Балога і К° почали піаритися на здачі "козирних" номерів

Середа, 14 листопада 2007, 12:24

Керівники секретаріату президента передали свої спеціальні номерні автомобільні знаки до Департаменту Державтоінспекції на виконання указу Віктора Ющенка про скасування спеціальних номерів.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби президента.

Так, керівник секретаріату Віктор Балога розпорядився передати до ДАІ спеціальний номерний знак 004, який свого часу було закріплено за його службовим автомобілем, а його заступник Ігор Пукшин "без зволікань" передав номерний знак начальнику ДАІ генерал-майору міліції Олексію Калинському.

"Починаємо з себе: "козирний" номер віддано в Державтоінспекцію, яка протягом місяця повинна зібрати всі жерстяні свідчення чиновницького привілею", - зазначив при цьому Балога.

"Відзначу, що автомобілі, якими їздить глава держави, мають звичайні номерні знаки. Так само табличка з цифрами 004 ніколи не кріпилася на моє службове авто і не здавалася нікому в оренду. Свідомий того, що всілякі "круті" номери є очевидною ознакою подвійних стандартів, які на дорозі можуть обернутися смертю чи каліцтвом", – додав він.

Керівник секретаріату заявив, що президент "рішуче налаштований домогтися відчутного прориву щодо неухильного дотримання правил дорожнього руху".

"Чиновницьке лобі, яке за згоди МВС протягло рішення про запровадження гербових спецномерів для своїх автомобілів, показало свою зверхність над простими людьми. Президент виправив цей аномальний перекіс", - сказав Балога.

Він наголосив, що всі чиновники, за службовим транспортом яких закріплено спеціальні номерні знаки, повинні невідкладно здати їх у підрозділи ДАІ у встановленому порядку.

Керівник секретаріату доручив Пукшину особисто контролювати виконання президентського указу, вказавши на невідворотність покарання у випадку ігнорування директиви Ющенка.

"Не здавши спецномер, можна здати службове посвідчення", – зазначив Балога.powered by lun.ua