Група запуску може не збиратися – ладу не буде?

Четвер, 15 листопада 2007, 12:35

"Наша Україна – Народна самооборона" за жодних умов не погодиться на обрання головою підготовчої групи з організації першого засідання нової Верховної Ради представника від Компартії.

Про це журналістам заявив представник "НУ-НС" у цій групі Борис Тарасюк, повідомляє УНІАН.

"Ми на це не можемо погодитись... Я говорю це як член делегації від "Нашої України", - наголосив Тарасюк.

Він відзначив, що Партія регіонів затягує початок роботи Верховної Ради шостого скликання.

"В моєму розумінні тактика Партії регіонів зрозуміла – вона полягає в тому, щоб затягнути якомога довше процес першого засідання ВР - можна залишитись за урядовим кермом, використовуючи урядові структури і бюджет на свій розсуд", - сказав Тарасюк.

При цьому він додав, що одразу після початку роботи Верховної Ради уряд має подати у відставку.

Крім того, Тарасюк висловив незгоду з кваліфікацією позиції "НУ-НС" з боку опонентів, які звинувачують блок у неконструктивізмі.

Він нагадав, що блок висував 4 варіанти щодо кандидатур голови підготовчої групи: перший – кандидатура Романа Зварича, другий – представник блоку Литвина, третій – обрати співголів Адама Мартинюка та Зварича, четверта – головою обрати представника Партії регіонів, заступником – представника БЮТ, а секретарем - представника "НУ-НС".

При цьому він нагадав, що жодна з пропозицій не знайшла підтримки у представників Партії регіонів, які наполягають на висуванні представника від КПУ – політичної сили, яка, за словами Тарасюка, не має авторитету в українському суспільстві.

Водночас він зазначив, що блок Литвина намагається грати з двома політичними супротивниками – помаранчевими і біло-голубими.

"Розумне телятко двох мам ссе. Я в принципі не бачу нічого аморального у поведінці блоку Литвина – в даній ситуації цей блок виграє від того, що він ні там, ні там", - сказав Тарасюк.

Він вважає, що суспільство дасть оцінку такій позиції на наступних виборах, а на сьогодні їх не можна засуджувати, оскільки вони не порушують ні закону, ні правил політичної етики.powered by lun.ua