Ющенко ніколи не був як Янукович і має звичайну серію

Четвер, 15 листопада 2007, 12:54

Віктор Ющенко ніколи не користувався спецномерами для свого службового автомобіля ще з часів роботи прем’єр-міністром.

Таке роз’яснення надав заступник глави секретаріату президента України – уповноважений з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України Ігор Пукшин, повідомляє прес-служба президента.

Він додав, що "і як глава держави Віктор Ющенко також ніколи не використовував і не використовує спеціальні номерні знаки для свого службового автотранспорту".

За словами Пукшина, всі автомашини, що обслуговують президента, мають звичайну номерну серію.

Пукшин підкреслив, що Віктор Ющенко є послідовним прихильником скасування автодорожніх привілеїв для чиновників і рішуче налаштований домогтися відчутного прориву щодо неухильного дотримання Правил дорожнього руху.

Саме з цією метою нещодавно видано указ, відповідно до якого протягом місяця спеціальні номерні знаки для службових транспортних засобів мають бути здані до Департаменту Державної автомобільної інспекції.

"Є принцип рівності перед законом, тож має бути відповідний принцип рівності перед правилами дорожнього руху. Наразі президент зліквідував той перекіс, що існував у цьому питанні", – наголосив заступник глави секретаріату президента України.

Після відповідної ініціативи президента, свої спецномери здали глава його секретаріату Віктор Балога і прем'єр Віктор Янукович.powered by lun.ua