Партія регіонів збирається розділити і ліквідувати

Четвер, 15 листопада 2007, 18:50

Партія регіонів пропонує ряд комітетів у Верховній Раді шостого скликання ліквідувати, а частину – розділити.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив журналістам член Партії регіонів, перший віце-прем’єр-міністр Микола Азаров.

Азарова обрано головою підгрупи Підготовчої групи, що займатиметься питаннями комітетів ВР.

Другу підгрупу - з підготовки порядку денного першого засідання парламенту - очолив Сергій Сас (БЮТ), а третю підгрупу - щодо організаційно-технічного забезпечення роботи ВР - очолив представник КПУ Валентин Матвєєв.

За словами Азарова, Партія регіонів має свої напрацювання щодо кількості та предмету відання комітетів Верховної Ради. Він вважає, що зміни необхідні. "Що, в нас ефективно працювала попередня сесія, ефективно готувались законопроекти, ефективно вони реалізовувалися? Ні", - заявив він.

За словами представника Партії регіонів, це означає, що є недоліки в організації роботи парламенту, і в першу чергу – у недосконалій структурі комітетів парламенту.

Як сказав Азаров, деякі комітети необхідно об’єднати, а деякі – посилити. За його словами, має бути "сильний комітет – економічної політики".

Він вважає за необхідне зробити все, щоб такий комітет ефективно співпрацював з Бюджетним комітетом та з Комітетом з питань фінансової політики.

На запитання журналістів, яку кількість комітетів ВР пропонує Партія регіонів, Азаров відповів, що це не має ніякого значення. За його словами, важливо, щоб вони працювали ефективно.powered by lun.ua