Меру скандального міста підірвали авто. Через крісло чи алкоголіків?

П'ятниця, 16 листопада 2007, 18:14

У ніч з четверга на пятницю у місті Ірпінь було підірвано автомобіль мера міста Олега Бондаря.

Цю інформацію у коментарі "Українській правді" підтвердив сам Бондар.

За його словами, інцидент стався близько 1:30 ночі, в автомобілі на той час нікого не було.

"Я поставив машину біля свого будинку, піднявся наверх і приблизно через 15-20 хвилин почув звук, схожий на сильний хлопок", - розказав мер Ірпіня, додавши, що після цього він "одразу ж зателефонував до міліції, а потім вибіг на вулицю і почав разом з сусідами тушити палаючу машину".

Він також не зміг сформулювати чіткої причини інциденту, припустивши, що його таким чином "пробували залякати". Однак на запитання, хто саме міг це зробити, Бондар також не зміг відповісти.

"Підозрювати якусь конкретну особу я не можу, хай цим займаються правоохоронні органи", - сказав мер Ірпіня.

При цьому Бондар припустив, що причини інциденту "можуть бути політичні". Зокрема, за його словами, вибух стався того ж дня, коли він на прес-конференції звинуватив "у політичному рейдерстві і прагненні дестабілізувати ситуацію в місті" свою опонентку Мирославу Свистович, поновлену у четвер на посаді мера Ірпіня рішенням суду.

Водночас, на переконання Бондаря, причиною інциденту могли стати його постійні конфлікти з місцевими бізнесменами.

Він зазначив, що вже давно домагається заборони на продаж алкогольних напоїв на розлив у місцевих розважальних закладах - "генделиках", через що "неодноразово отримував погрози" від їхніх власників.

Тим часом, сайт "Майдан" звинувачує Бондаря у влаштованому під час останньої сесії міськради "дерибані землі". Сам Бондар, відповідаючи на це питання запевнив, що з землею "все нормально" і землевідводи проводяться "за відкритою прозорою схемою", тому це питання не могло стати причиною вибуху.

Як відомо, серед засновників сайту "Майдан" був чоловік Мирослави Свистович, депутата Київської облради Михайло Свистович.powered by lun.ua