Плющ виклав усі карти і хоче з Регіонами в "прообраз"

Понеділок, 19 листопада 2007, 08:59

Секретар Ради безпеки й оборони Іван Плющ, обраний депутатом від блоку НУ-НС, відкрито виступає "проти політреформи, закону про Кабмін і імперативний мандат і за коаліцію з Партією регіонів".

Про це він заявив у минулу п'ятницю, представляючи в.о. голови Волинської облдержадміністрації Миколу Романюка, пише "Комерсант-Україна".

"Народ вибрав три політичні сили, і його рішення потрібно виконувати. Перед нами стоїть дві задачі: демократична коаліція і політична стабільність", - цитує видання Плюща.

"Якщо в парламенті не буде 300 голосів, виходить, не буде і політичної стабільності. Тому потрібно створювати коаліцію, яка була б прообразом коаліції національної єдності", - заявив глава Радбезу.

Як зазначає видання, на категоричну незгоду голови Волинської облради Анатолія Грицюка (БЮТ) з тим, що "228 депутатів недостатньо для рішення державних питань", Плющ відповів:

"Так у цьому ж і демократія. Ви вважаєте, що досить, а я вважаю, що ні".

Тим часом, Романюк, який до призначення в.о. голови ОДА очолював волинське регіональне відділення Приватбанку, подякував президентові "за виявлену довіру" і пообіцяв, що зробить усе для виконання поставлених перед ним задач.

"Тепер ми з головою облради всі питання будемо вирішувати так, як кардинали вибирають папу римського – поки не приймемо потрібного рішення, з кабінету не вийдемо!" - запевнив він.

Як відомо, Володимир Бондар, який раніше посідав посаду голови Волинської ОДА подав у відставку 13 листопада. Причиною цього нібито став низький результат, отриманий блоком "Наша Україна – Народна самооборона" на позачергових парламентських виборах у Волинській області.

Указом президента Віктора Ющенка він був звільнений з посади голови ОДА.
powered by lun.ua