Медведько захистив "Дарницю" від рейдерів

Понеділок, 19 листопада 2007, 11:05

У Генпрокуратурі заявляють, що запобігли черговій спробі рейдерського захоплення "Фармацевтичної фірми "Дарниця".

Про це сказано у повідомленні прес-служби ГПУ.

"ГПУ проведено перевірку звернень голови правління – генерального директора ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця" щодо спроби рейдерського захоплення майна та акцій товариства", - повідомляє прес-служба.

За результатами перевірки порушено кримінальні справи за фактом підроблення рішення Соснівського районного суду м. Черкаси та винесення завідомо неправосудних рішень суддею Згурівського районного суду Київської області.

Також до Вищої ради юстиції внесено пропозиції про прийняття подань щодо звільнення з посад суддів, які ухвалили незаконні рішення.

Крім того, за допущені порушення чинного законодавства про цінні папери порушено дисциплінарне провадження стосовно керівника Департаменту Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

За даними ЗМІ, раніше керівництво "Дарниці" заявляло про спроби рейдерських атак на підприємство. При цьому серед бізнесменів, які нібито готували захоплення, називалося прізвище Михайла Кіпермана, партнера співвласника групи "Приват" Ігоря Коломойського.powered by lun.ua