Партія регіонів проголосує за Плюща, коли побачить, що усе валиться

Середа, 21 листопада 2007, 19:23

Питання кандидатури Івана Плюща на посаду спікера повинно стати предметом обговорення на фракції "Нашої України-Народної самооборони".

Так вважає представник блоку Микола Оніщук, повідомляє УНІАН.

"Якщо це рішення буде ухвалено фракцією, то я підтримаю цю кандидатуру", - сказав він.

"Резони" його віку мають місце, але, виходячи з тих завдань, які буде вирішувати парламент на цьому етапі, з інтересів розвитку країни, з необхідності розвитку політичної системи України, – його особа на цій посаді доречна", - вважає Оніщук.

"Спікер повинен виконати певну консолідуючу роль, запровадити відповідну модель взаємин у Верховній Раді. І це повинно стати важливим етапом стабілізації країни в цілому. Тому повернення до кандидатури Плюща має певні резони", - додав він.

Ще одна нашоукраїнка Ксенія Ляпіна вважає недоречним обговорення цього питання.

"Іван Плющ – спікер? Ні, це безпідставне питання, тому що його ніхто не висував. Гіпотетично про це говорити я не хочу. Ніякого формального висування не було, це плітки, це ББС – баба бабі сказала. Будемо коментувати, коли його кандидатура почне розглядатися", - сказала вона.

У той же час регіонал Тарас Чорновіл вважає, що його партія проголосує за Плюща, "коли стане очевидним, що та коаліція розвалюється або коли буде створено інший формат коаліції".

У випадку, якщо голосування за Плюща буде в рамках помаранчевої коаліції, на його думку, "Партії регіонів голосувати за нього було б не мудро".
powered by lun.ua