У Росії назвали "мазутну" вимогу України зайвими коментарями

Середа, 21 листопада 2007, 20:00

У МЗС Росії заявляють про недоречність на даний час будь-яких проміжних коментарів діяльності спільної російсько-української робочої групи з ліквідації наслідків шторму в Керченській протоці.

Про це заявив офіційний представник МЗС Росії Михайло Каминін у зв'язку з заявою керівника прес-служби МЗС України про те, що українська сторона буде вимагати від російських судновласників компенсації за заподіяння шкоди екології в Керченській протоці.

"Усі питання, що належать до ліквідації надзвичайної ситуації в Керченській протоці, у даний час розглядаються в рамках створеної відповідно до рішення голів урядів Росії й України спільної російсько-української робочої групи", - заявив Каминін.

"Думаємо, що будь-які проміжні коментарі діяльності зазначеної робочої групи й у цілому ходу ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в протоці зараз навряд чи доречні", - йдеться в розповсюдженому в середу МЗС Росії коментарі Каминіна.

Він підкреслив, що "до серйозної спільної проблеми треба підходити відповідально".

"Саме такий підхід характерний для українських представників у робочій групі", - заявив офіційний представник російського МЗС.

"Інтерфакс-Україна"powered by lun.ua