Черновецький не дає себе "облизувати", бо тільки він знає, чого хочуть кияни

Четвер, 22 листопада 2007, 14:11

Мер Києва Леонід Черновецький має намір підпорядкувати собі призначення голів районних адміністрацій у Києві.

Про це йдеться у його зверненні, опублікованому у газеті "Хрещатик", щодо роботи служби допомоги мера киянам “Сall-центр 051”.

"Не можна було допустити, щоб я не знав про кожну конкретну біду в місті, хоча я хочу повідомити вам: за найбанальніші проблеми у вашому дворі й будинку відповідають районні державні адміністрації, яких ви не обирали, але вони, згідно із законом “Про столицю України — місто-герой Київ”, фактично не підпорядковані ні мені, ні вам", - заявляє мер.

"Це є прямим наслідком того, що голів районних адміністрацій у Києві не призначає мер. Такий порядок я збираюся змінити, оскільки не можу іншими методами впливати на тих керівників райадміністрацій, які не виконують наших з вами вимог піклуватися про кожного киянина і робити все можливе для розв’язання його проблем", - пише Черновецький.

При цьому він зазначив, що вже подав звернення президентові з проханням про звільнення трьох голів адміністрацій столиці - Святошинського, Подільського і Дніпровського районів.

"Тільки тому, що цього хочете ви", - додав Черновецький.

Говорячи про роботу Сall-центру, він зазначив, що завдяки зверненням киян вдалося вирішити "десятки тисяч питань".

"Мені багато що стало зрозуміло не з вуст чиновників, котрі хочуть мене “облизати” як свого начальника, а від вас — людей, які обрали мене мером. Я хочу, аби ви знали, що кожен ваш дзвінок під моїм ретельним контролем, і моя команда, за яку я ручаюся, щодня отримує від мене відповідні доручення", - заявляє Черновецький.

Він також пообіцяв докладати з кожним днем все більше зусиль, щоб киянам "жилося зручно" в місті.

"Телефонуйте “051” і будьте впевнені: ваш дзвінок обов’язково буде почутий у стінах мерії! Спасибі за те, що ви дзвоните і повідомляєте мені про проблеми, які хвилюють вас. Я для вас повністю відкритий. Переконаний, що так з вами не розмовляв ще жоден мер. Ми — я і ви — Кияни. До зв’язку на “051”!", - пише Черновецький.powered by lun.ua