Суркіс продовжує шантажувати ворогів УЄФА

Четвер, 22 листопада 2007, 15:14

Президент Федерації футболу Григорій Суркіс підкреслює, що УЄФА підтвердила свою позицію щодо неможливості проведення на НСК "Олімпійський" фіналу Євро-2012, якщо не буде демонтовано торговий-розважальний комплекс "Троїцький" перед стадіоном.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Суркіс сказав у четвер на прес-конференції в Києві.

Він зазначив, що 20 листопада звернувся особисто з листом до Президента УЄФА Мішеля Платіні з проханням роз`яснити додатково українській стороні можливість проведення фіналу Євро-2012 на "Олімпійському".

При цьому Суркіс підкреслив, що 12 вересня 2007 року ФФУ отримала лист УЄФА, в якому чітко зазначено, що якщо не буде демонтовано торговий центр, неможливо вести мову не тільки про проведення фінального турніру Євро-2012, а й попереднього змагання Кубка світу ФІФА 2010 року.

Оскільки цей стадіон не відповідає вимогам безпеки для проведення спортивних заходів такого рівня.

У той же час Суркіс підкреслив, що представник фірми "Юджин", яка займається цим будівництвом, активно поширює в ЗМІ інформацію про те, що УЄФА нібито не заперечує проти добудови торгового центру, про що нібито вони були спеціально проінформовані.

"Таким чином, за твердженням забудовника їхній об`єкт зовсім не загрожує безпечній евакуації глядачів із стадіону і його будівництво можна безперешкодно завершити", - сказав Суркіс, зазначивши, що така пропагандистська компанія розгорнена на сторінках багатьох ЗМІ.

У той же час президент Федерації футболу зазначив, що одержав відповідь від Платіні, де сказано: "у зв`язку з рядом статей, нещодавно опублікованих в українській пресі щодо НСК "Олімпійський" у Києві, відчуваю, що зобов`язаний внести ясність до відновлення істини в цьому питанні – позиція УЄФА чітко обумовлена в моєму листі від 12 вересня 2007 року за результатами оцінки експертів ФІФА і УЄФА і залишається незмінною".

Суркіс нагадав, що згідно з висновками експертів через будови перед стадіоном його місткість буде зменшена більш ніж на 50%.powered by lun.ua