Чорновіл відчуває, що прапор Тимошенко і "НУ-НС" доведеться нести "Регіонам"

П'ятниця, 23 листопада 2007, 11:43

Член Партії регіонів Тарас Чорновіл заявляє, що його політична сила налаштована на конструктивну роботу у новому парламенті незалежно від того, чи працюватиме вона в опозиції, чи в коаліції.

"Ми настроєні на конструктивну роботу незалежно, чи в опозиції, чи в коаліції", - сказав він після урочистого відкриття Верховної Ради.

"Але щось з того, що відбувається, створює у мене таке відчуття, що рано чи пізно нам доведеться працювати у коаліції, брати на себе відповідальність за стан справ у державі", - заявив Чорновіл.

Він висловив занепокоєння, що зараз може початися затягування часу, "що знову, якщо не буде створена помаранчева коаліція, замість того, щоб поступитися і дати можливість іншим сформувати - почнуть брати перерви на тиждень, на два, на три - до останніх можливих термінів і знову буде підвішений стан".

"Я дуже хочу, щоб усі процедурні питання, чия б не була перемога, чия б не була перевага, були вирішені у найшвидші строки", - сказав представник Партії регіонів.

На питання, чи вдасться уникнути протистоянь у новому парламенті, Чорновіл висловив сподівання, що вдасться, додавши, що "звичайно, будуть якісь екстремуми, будуть іноді неадекватні дії окремих депутатів, можливо, цілих фракцій, але зараз ми нормально почали роботу".

На питання, коли може розпочатися законотворча діяльність парламенту, член Партії регіонів заявив, що "це залежить не від нас".

"Якщо вони (демократичні сили) зможуть це зробити (створити коаліцію) - то прапор їм у руки, але вони себе так там переконують, що створюється враження, що там не все так просто", - зазначив Чорновіл.

"Тому питання до них: якщо вони не створять коаліцію, чи готові вони не перешкоджати обранню простою більшістю керівництва Ради, продовження нормальної законотворчої діяльності, якщо їм не вдасться сформувати Кабмін Юлії Тимошенко", - запитав регіонал.

"Я боюсь, що може виникнути ситуація, коли почнуть думати за принципом, що Верховна Рада легітимна тільки тоді коли спікер – Кириленко, а прем'єр – Тимошенко", - додав він.powered by lun.ua