У БЮТ заговорили про тимчасовість та безкоаліційність Ради

Субота, 24 листопада 2007, 15:55

Перший день роботи нового парламенту засвідчив можливість реалізації сценарію перетворення Верховної Ради VI скликання на безкоаліційний і тимчасовий парламент.

Таку думку висловив заступник лідера БЮТ Микола Томенко в інтерв’ю "5 каналу", повідомляє прес-служба політика.

"Як не дивно, різні політичні сили тією чи іншою мірою посприяли цьому вчора, під час урочистого засідання парламенту нового скликання", - вважає він.

Так, найбільшою помилкою Томенко вважає виступ Олександра Мороза, який попри свою риторику на захист українського парламентаризму, зробив власні політичні образи основою свого виступу, таким чином принизивши статус парламенту та посади голови Верховної Ради.

Не до кінця правильною, на думку народного депутата, була і позиція фракцій НУНС та БЮТ, які демонстративно вийшли із сесійної зали під час виступу Мороза, оскільки парламентарі мусять демонструвати зразки більшої політичної витримки та толерантності.

Ще однією помилкою він вважає те, що команда президента переконала Віктора Ющенка не бути присутнім на урочистому відкритті нового парламенту, таким чином давши знак суспільству, що Верховна Рада VI скликання, ще жодного дня не попрацювавши, вже не сприймається президентом.

"А ідея Партії регіонів самочинно перенести чергове засідання парламенту з вівторка на четвер робить все більше вірогідною тезу про тимчасовість та безкоаліційність Верховної Ради VI скликання", - вважає Томенко.
powered by lun.ua