Касир без зайвих звуків вигнала грабіжника, що хотів стріляти

Понеділок, 26 листопада 2007, 12:27

Завдяки діям касира вдалося запобігти пограбуванню відділення "Приватбанку" в Дніпропетровській області.

Про це повідомляє УНІАН із посиланням на прес-службу банку.

За їх інформацією, в Нікополі (Дніпропетровська область) до відділення "Приватбанку", що на проспекті Трубників, 52, зайшов чоловік.

Підійшовши до віконця каси, він подав касиру папірець з текстом, виконаним від руки друкарськими буквами: "Це пограбування! Давай всі гроші, а то застрелю. Fox".

У цей час в залі відділення співробітники обслуговували клієнта, і не звернули уваги на чоловіка, оскільки він не вимовив жодного слова.

Касир-операціоніст, яка працює в банку понад 13 років, прочитавши записку, гроші з каси грабіжнику не віддала, а, затягуючи час, написала на цьому ж листку відповідь: "Мені ще не привезли сумку, гроші будуть пізніше".

Грабіжник, прочитавши відповідь, з відділення швидко вийшов.

Співробітники безпеки банку на місце події викликали міліцію. Слідчо-оперативна група вилучила записку, яку залишив у касі грабіжник. При перерахунку готівки в касовому вузлі недостачі і надлишків не виявлено, збитків вдалося уникнути.

Як відомо, 22 листопада в Коростені (Житомирська область) при спробі пограбувати філіал "Приватбанку" був затриманий 20-річний місцевий житель.

Він зайшов у приміщення банку і під загрозою застосування гранати, яка нібито знаходиться в кишені його куртки, вимагав у касира 2 тис. грн.

У затриманого ніяких вибухових пристроїв працівники міліції не виявили. За даним фактом ведеться розслідування.

Крім того за останній місяць по всій території України було здійснено близько 10 пограбувань філій банків та автозаправок.



powered by lun.ua