Нашоукраїнець-непідписант підтримав Богатирьову

Понеділок, 26 листопада 2007, 12:54

Перерва у засіданнях Верховної Ради потрібна, вважає депутат від НУНС Микола Оніщук.

Про це він заявив в інтерв’ю Радіо "Свобода".

На його думку, перенесення дати наступного зібрання депутатів на четвер не є принциповим.

"Не є принциповим, таке засідання відбудеться у вівторок чи у четвер. Проблема не в часі засідання, проблема в готовності політичних партій і блоків, суб’єктів виборчого процесу, які тепер представлені у парламенті фракціями, діяти ефективно або в плані створення демократичної коаліції, або в плані іншої політичної пропозиції, яка здатна "запустити" український парламент" – заявив депутат від НУНС.

Як відомо, закриваючи п’ятничне засідання парламенту, головуюча, Раїса Богатирьова оголосила, що наступного разу депутати зберуться у четвер 29 листопада.

Щодо своєї відмови підписати угоду про створення демократичної коаліції, то Оніщук пояснив її розбіжностями, які виникли між президентом та лідерами блоку.

За словами Оніщука, лідери БЮТу та НУНСу ще не запропонували ні фракціям ні президентові "дорожньої політичної карти", яка здатна забезпечити стабільний розвиток країни.

Оніщук повідомив також, що у вівторок відбудеться засідання політичної ради партії "Наша Україна" за участі президента для остаточного формулювання коаліційної угоди.powered by lun.ua