Друг Березовського позмагається з другом Ющенка

Понеділок, 26 листопада 2007, 15:29

Бізнесмен Бадрі Патаркацишвілі приступив до здійснення офіційних процедур, необхідних для участі в президентських виборах 5 січня.

Про це в понеділок повідомляє Civil Georgia.

Опозиційний депутат Валерій Гелбахіані і брат Зураба Жванія – Гога Жванія від імені Патаркацишвілі запросили від Центральної виборчої комісії ті форми, що необхідні для збору підписів 50 000 прихильників.

Кандидат у президенти протягом десяти днів має зібрати ці підписи для того, щоб зареєструватися в якості кандидата в президенти.

Генеральна прокуратура Грузії 7 листопада порушила проти Патаркацишвілі кримінальну справа. Він підозрюється в участі в плануванні змови проти влади.

Патаркацишвілі є засновником теле і радіокомпанії "Імеді", ліцензія якої була припинена після акцій протесту через те, що в ефірі було прочитано його заяву, в якій за рішенням суду містилися заклики до повалення влади.

Патаркацишвілі довгий час був партнером російського бізнесмена Бориса Березовського, який одержав притулок у Великобританії. Потім Березовський продав йому свою частину бізнесу.powered by lun.ua