Єхануров і Ко підривають майбутню президентську кампанію Ющенка

Вівторок, 27 листопада 2007, 13:16

Лідер НСНУ В’ячеслав Кириленко вважає, що партія приречена на політичну смерть в разі, якщо не буде створена демократична коаліція.

"Зайве коментувати, як підірвали довіру до блоку і президента кілька наших колег, які відмовились підписати коаліційну угоду... і перейшли до фази агітації за широку коаліцію", - сказав він на політраді партії у вівторок.

"Можна програти вибори і бути в опозиції. Але виграти вибори і віддати Україну кланам – це нам виборці не пробачать", - зазначив він.

"Якщо не станеться демократичної коаліції, нас чекає доля НДП і СДПУ(о). А плани створити єдину партію будуть поховані", - наголосив лідер партії.

Крім того, за його словами, в результаті в Україні створиться двопартійна система у складі Партії регіонів та БЮТ "з усіма невтішними наслідками" для НСНУ.

"Це залежить від того, чи вчинять наші колеги як Мороз минулого року, перекресливши перспективи коаліції, а в нашому випадку ще й перспективи блоку", - заявив він.

"Ми маємо створити коаліцію. І не так важливо, скільки голосів в неї буде. Важливо, які закони вона ухвалюватиме і як працюватиме уряд. Це дасть нам можливість сформувати пропрезидентську партію, яка буде підтримувати Віктора Ющенка на наступних виборах", - наголосив Кириленко.

Він також зауважив, що не можна звинувачувати його та інших представників блоку у невдалих переговорах з БЮТ. Після того, як блок отримав 50% в уряді, всю місцеву вертикаль влади і силовиків, набравши на виборах лише 14%.

""



powered by lun.ua