Ющенко не прийшов до "НСНУ", бо не має права відриватися від роботи

Вівторок, 27 листопада 2007, 16:27

Президент Віктор Ющенко не має права брати участь у партійних заходах у робочий час.

"Президент Віктор Ющенко не буде і не має права у робочий час брати участь у партійних заходах", - заявив глава секретаріату президента Віктор Балога.

Так він прокоментував відсутність президента та почесного голови партії "Народний союз "Наша Україна" на політраді цієї сили, що відбулася у вівторок, повідомляє прес-служба президента.

Балога зазначив, що глава держави пильно стежить за ситуацією, яка склалася навколо формування парламентської коаліції, але не може відкладати заздалегідь заплановані заходи, які потребують президентської присутності.

Крім того Балога нагадав, що ще минулого тижня саме на 27 листопада була призначена робоча поїздка президента до Луганської області.

Зокрема, Ющенко відвідує Алчевськ, де бере участь у Всеукраїнській нараді з проблем енергозбереження на підприємствах гірничо-металургійного комплексу та машинобудування.

"Якщо партійні лідери дійсно хотіли бачити почесного голову на своєму зібранні, варто було б погодити із ним свої плани", – сказав Балога.powered by lun.ua