У БЮТ натякнули Ющенку, щоб зменшив апетити

П'ятниця, 30 листопада 2007, 12:27

Народний депутат від БЮТ Микола Томенко проти того, щоб коаліція в парламенті розглядалася як коаліція при президенті.

Про це він сказав в інтерв'ю Українському радіо.

Загроза, на його думку, полягає у тому, що деякі політики вважають за необхідне тлумачити коаліцію демократичних сил як коаліцію при президенті України.

Таким чином, усі принципові питання, на їх думку, мають ухвалюватися лише за умов отримання остаточної санкції на це Віктора Ющенка.

Томенко вважає такий підхід помилкою, оскільки парламентська коаліція – це об’єднання політичних партій та фракцій, а не коаліція при якійсь структурі влади.

"Саме ця обставина створила проблему в "Нашій Україні" – "Народній самообороні", коли кілька разів змінювалася кандидатура на посаду Голови Верховної Ради і досі офіційно НУНС не ухвалив остаточного рішення щодо цього", - зазначив депутат.

Він також назвав небезпечним прецедент, коли сім осіб шантажують всю коаліцію.

"Якщо ті люди, які шантажували свої політичні сили необхідністю перегляду кадрових питань або вирішенням власних питань, не будуть адекватно оцінені у своїх партіях, то це може стати поганим прикладом для решти народних депутатів, які при розгляді будь-яких питань можуть застосовувати подібну практику", - сказав він.

"Причому, щоб успішно шантажувати нинішню коаліцію, достатньо тепер двох народних депутатів, які можуть поставити під загрозу існування більшості БЮТ-НУНС", - вважає Томенко.

Як відомо, у четвер в інтерв'ю ВВС президент Віктор Ющенко заявив, що нарешті в парламенті з'явиться коаліція, на яку зможе спертися президент.powered by lun.ua