Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Бойко "накатав" ноту послу США

Понеділок, 10 грудня 2007, 12:19

Міністр палива й енергетики Юрій Бойко доручив підготувати ноту послу США в Україні Вільяму Тейлору у зв'язку з систематичним невиконанням ЗАТ "AES-Київобленерго" вимог нормативних документів, які регулюють діяльність обласних енергопостачальних компаній.

Таке доручення Бойко дав своєму заступнику Володимиру Лучнікову під час всеукраїнської селекторної наради з питань проведення осінньо-зимового періоду 2007-2008 роках, повідомляє Обком з посиланням на УНІАН.

Зокрема, за даними Мінпаливенерго, за десять місяців компанія виконала ремонт повітряних ліній тільки на 68,9% від плану на рік при середньому показнику по Мінпаливенерго 86,8%; трансформаторних підстанцій – 68,2% від запланованих на рік 93,1%; витрати на ремонт електричних мереж – 56,7% від запланованих на рік 91,2%.

У ході наради представники Держенергонагляду заявили про невиконання "AES-Київобленерго" розпоряджень, даних раніше енергокомпанії наглядовими органами.

ЗАТ "АЕS-Київобленерго" експлуатує розподільні електричні мережі, розташовані на території Київської області (за винятком столиці) і постачає електроенергію споживачам регіону.

Власником 89,12% акцій "AES-Київобленерго" є AES Washington Holdings B.V. (Нідерланди), дочірня компанія AES Corp. (США).


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування