Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Кличко ніяк не відсудить у Черновецького землю

Понеділок, 10 грудня 2007, 15:50

Попереднє засідання Шевченківського районного суду Києва за адміністративним позовом лідера блоку свого імені Віталія Кличка до Київради про визнання протиправними рішень сесії від 1 жовтня не відбулося.

Про це повідомив у понеділок в інтерв'ю журналістам адвокат Кличка Володимир Чернобук.

За його словами, причини переносу судового засідання поки невідомі. "Протягом 2-3 днів з'ясується, коли буде повторне попереднє засідання.

Представників мерії я в суді не побачив", - сказав адвокат.

Разом з тим, він відзначив, що поки не відомі причини переносу слухання, говорити про затягування з розглядом справи не можна.

Також Чернобук підкреслив, що позивач мав намір заявити клопотання про надання необхідних документів з Київради.

Він також припустив, що попереднє засідання відбудеться до кінця поточного року, а слухання по суті буде на початку 2008 року. "У нас є докази, ми будемо намагатися довести нашу правоту в суді", - відзначив він.

Адвокат нагадав, що Кличко подав позов про визнання протиправними рішень пленарного засідання 5 сесії 5 скликання Київської міськради від 1 жовтня цього року, що стосується виділення більше 4% київської землі загальною вартістю більш $10 млрд. "Рішення сесії незаконні і нелегітимні", - додав він.

Як повідомлялося, 1 жовтня Київська міська рада виділила більше 600 земельних ділянок, у тому числі близько 450 - громадянам під приватну забудову.

Фракції Блоку Юлії Тимошенко, Блоку Віталія Кличка і Партії регіонів відмовилися брати участь у засіданні.

"Інтерфакс-Україна"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування