Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Тимошенко зрозуміла, що більше голосів не буде

Понеділок, 10 грудня 2007, 18:23

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко упевнена в тому, що у вівторок її кандидатуру на посаду прем'єр-міністра та новий склад уряду підтримають 227 депутатів від демократичної коаліції.

"Я відчуваю, що 227 голосів, які складає демократична коаліція, завтра проголосують за склад уряду і за прем'єра. У мене є таке переконання", - сказала вона в інтерв'ю "5 каналу".

"Я думаю, що більше голосів, ніж 227, не буде, але 227 голосів, упевнена, буде за формування нової влади", - додала Тимошенко.

Крім того, лідер БЮТ висловила сум з приводу того, що їй не вдалося у понеділок провести зустріч із фракцією Партії регіонів.

Зустріч з фракціями Партії регіонів, Компартії та Блоку Литвина мають відбутися у вівторок до початку засідання парламенту.

Водночас, член фракції Партії регіонів Тарас Чорновіл заявив, що на засіданні фракції було прийнято наступне рішення:

"Перший пункт – не голосувати взагалі за Юлію Тимошенко, жодного голосу не давати. Але другий момент – допомогти провести голосування чесно. Ми будемо дуже серйозно контролювати присутність людей в залі від коаліції".

"Єдиний може бути випадок, якщо будуть створюватися якісь перешкоди з нашого боку – якщо буде голосування усупереч нормі Конституції щодо голосування депутатом особисто", - заявив регіонал.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування