Тимошенко пообіцяла не принижувати Ющенка, навіть поглядом

Вівторок, 11 грудня 2007, 13:43

Кандидат на посаду прем'єр-міністра Юлія Тимошенко вважає розвиток вугільної галузі запорукою енергетичної безпеки України.

"Головний пріоритет нашої країни – це розвиток видобутку вугілля, який підтримує нашу справжню політичну незалежність, нашу енергетичну незалежність і дає нам прогнозовану стратегію на сотню років уперед", - сказала вона, відповідаючи на питання депутатів.

"Наша команда домовилась зберігати в складі уряду Міністерство вугільної промисловості, і ми запропонуємо на посаду міністра людину, яку багато років цінує вся вугільна галузь", - додала Тимошенко.

Кандидат на посаду прем'єра наголосила, що "головні інвестиції країни мають піти у розвиток вугільної галузі, як основи енергетичної безпеки країни".

Але при цьому Тимошенко закликала не забувати про низьку оплату праці вітчизняних шахтарів.

"Їхні життя абсолютно не захищені... Тому я підтримаю ініціативу фракцій "НУ-НС" і Блоку Литвина про створення спеціальної слідчої комісії Верховної Ради щодо вивчення ситуації у вугільній галузі, у тому числі на рівні фінансових потоків", - заявила вона.

На питання про фінансовий захист дітей війни Тимошенко сказала, що її команда має намір пенсійною реформою захистити кожного пенсіонера у країні, і в тому числі дітей війни.

Також вона підтвердила готовність її майбутнього уряду за два роки повернути заощадження громадян в Ощадбанку часів СРСР.

"Повернути гроші без інфляції – питання фаховості влади. Не можете – не беріться", - наголосила Тимошенко.

Завершуючи відповіді на питання депутатів, кандидат на посаду прем'єра висловила вдячність фракціям БЮТ і "НУ-НС" та президенту Віктору Ющенку "за довіру, яку ви висловили до мене, запропонувавши мою кандидатуру на цю посаду".

"Знайте, ця довіра для мене є дуже цінною. Я жодним кроком, словом, навіть поглядом цю довіру ніяк не принижу. Думаю, не тільки український народ, але й політикум буде пишатися новою владою", - заявила Тимошенко.

powered by lun.ua