Янукович сказав, за якої умови "Регіони" не блокуватимуть Тимошенко

Вівторок, 11 грудня 2007, 17:03

Партія регіонів не має наміру блокувати повторне голосування по кандидатурі Юлії Тимошенко.

Про це йдеться в коментарі лідера Партії регіонів Віктора Януковича "Інтерфакс-Україна".

За його словами, Партія регіонів заблокувала роботу Верховної Ради під час першого голосування за Тимошенко "виключно у зв'язку із можливістю чергового порушення Закону та Регламенту роботи парламенту".

"Це єдина причина. Якщо порядок голосування за кандидатуру Тимошенко на посаду прем'єр-міністра буде відповідати законодавству та регламенту Верховної Ради, а в нинішніх умовах це передбачає необхідність повторної процедури розгляду цього питання, ми не будемо перешкоджати голосуванню", - сказав Янукович.

На питання, чи вимагатиме Партія регіонів від Арсенія Яценюка піти з посади спікера у разі провалу голосування за Тимошенко, як він обіцяв раніше, Янукович відповів:

"Що стосується заяви Арсенія Яценюка, то це його особиста справа. Крім чіткого і неухильного дотримання регламенту, ми не ставимо до голови Верховної Ради жодних вимог".

На питання, як він ставиться до заяви "регіоналки" Інни Богословської щодо необхідності проведення переговорів з президентом щодо формування широкої коаліції, Янукович сказав:

"Я вважаю це її власною точкою зору".

powered by lun.ua