Черновецький буде рити підземні переходи

Середа, 12 грудня 2007, 11:18

У Києві установлять 16 нових підземних і надземних пішохідних переходів, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

За словами першого заступника київського мера Дениса Басса, планується поліпшити дорожній рух в центральній частині міста на Повітрофлотському проспекті (на перетині з вулицями Курська, Фучика, Освіти, Антонова і Солом'янською площею) і бульварі Лесі Українки (біля вулиці Госпітальна).

Будівництво буде проходити як за рахунок міського бюджету, так і за рахунок інвестицій.

Як розповів Басс, підземні переходи побудують на перетині проспекту Правди з проспектом Свободи; на проспекті Бажана біля станції метро "Позняки"; на проспекті Палладіна на перетинанні з вул. Ірпенській (на різних рівнях); на перетині Великої Окружної дороги в р-ні вул. Лятошинського, 24 (біля торгового центру "Метро кеш"); через бульв. Українки біля вул. Госпітальної і вул. Еспланадної; на площі Петра Кривоноса; на перехресті Кіквідзе з Підвисоцького.

Також нові надземні переходи поставлять на бульв. Дружби народів у районі вул. Струтинського; на вул. Заболотного, 138 і 150 (біля інституту Бджільництва); на вул. О.Теліги в районі АЗС.

"Інтерфакс-Україна"

powered by lun.ua