Президент Татарстану просить Ющенка особисто розібратися з рейдерами

Середа, 12 грудня 2007, 12:40

Президент республіки Татарстан Мінтимер Шаймієв направив лист президентові України Віктору Ющенку з проханням особисто розібратися в конфлікті акціонерів ЗАТ "Укртатнафта".

Як повідомляється в листі Шаймієва, текстом якого володіє Агентство нафтової інформації (АНІ), керівництво Татарстану висловлює серйозну заклопотаність у зв'язку з подіями, що відбулися на НПЗ у жовтні цього року.

"Спроби ревізії акціонерного капіталу АТ "Укртатнафта", сформованого більш 8 років тому, негативно позначається, насамперед, на самому підприємстві. Подібні умови не дозволяють приступити до необхідної модернізації виробничих потужностей заводу", - відзначається в листі.

Крім того, "Татнефть" направила листа нафтотрейдерам із проханням не здійснювати постачання нафти на "Укртатнафту" поки керівником НПЗ є Павло Овчаренко.

У цих листах йдеться: "ВАТ "Татнефть" сподівається на Вашу підтримку в бойкотуванні укладання угод з рейдерами до відновлення законності на території ЗАТ "Укртатнафта".

Як повідомлялося, на початку жовтня Павло Овчаренко, який очолював "Укртатнафту" у 2003-2004 роках, за рішенням Сумського апеляційного суду про його відновлення в посаді приступив до керівництва підприємством.

Відсторонений керівник Сергій Глушко заявив про силове захоплення НПЗ. У зв'язку з цим "Татнефть" (РТС: TATN), що була основним постачальником сировини на завод, припинила постачання нафти на НПЗ.

"Інтерфакс-Україна"powered by lun.ua