Ющенко розповів, на чому "клеяться" політичні союзи

Середа, 12 грудня 2007, 18:36

Президент Віктор Ющенко вважає, що українські політичні сили мають вести загальнонаціональний діалог.

Про це він сказав в інтерв’ю для документального фільму "Незалежність. Український варіант", повідомляє прес-служба президента.

"Внутрішньополітичний діалог дуже важливий, але, я переконаний, що загальнонаціональний діалог – це річ, яка надактуальна", – сказав Ющенко.

Говорячи про український політикум, президент констатував, що, "на жаль, дуже багато політичних союзів часто "клеяться" на приватних інтересах – у тому числі й політичних, або на маленьких колегіальностях, чи взагалі нелюбові до когось".

"Але це вже ознака падіння – коли ти воюєш не за щось, а проти чогось", – додав він.

"Мені б дуже хотілося, щоб кінець кінцем нинішня коаліція не стала коаліцією "проти когось", а стала коаліцією "за" – за формування моделі національного прогресу. Давайте переслідувати більш високі, більш цікаві цілі", – наголосив президент.

У ході розмови Ющенко виклав своє бачення розвитку політичної ситуації в Україні з часу проголошення незалежності, оцінив основні процеси та події, які відбувалися в політикумі нашої держави протягом 1992 – 2006 років.

Документальний фільм Олександра Ткаченка "Незалежність. Український варіант" вийде на телеекрани в 2008 році.

Протягом цього та початку наступного років автори стрічки проводять інтерв’ю з відомими українськими політиками, що вели активну діяльність у 1992 – 2006 роках.

powered by lun.ua