Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Зварич питає в опозиції: які ще комітети їй потрібні?

Четвер, 13 грудня 2007, 08:23

Член фракції "НУ-НС" Роман Зварич заявляє, що коаліція готова йти на великий компроміс із опозиційними фракціями у питанні розподілу комітетів Верховної Ради.

"Більшість готова віддати опозиції майже всі ключові комітети парламенту. Коаліція готова йти на великий компроміс у питанні розподілу комітетів ВР", - заявив він, повідомляє сайт "Razom.org.ua".

Зварич вважає, що відповідно до майже узгодженого проекту рішення щодо розподілу комітетів Верховної Ради, коаліція готова віддати опозиції комітет з питань бюджету, комітет з питань економічної політики, комітет з питань податкової і митної політики, комітет з питань фінансів, аграрний комітет.

Також коаліція готова поступитися комітетами: з питань боротьби з оргзлочинністю, з питань будівництва, з питань прав людини та національних меншин, з питань правової політики, з питань охорони здоров’я, з питань транспорту, з питань соціальної політики та з питань свободи слова та регламентний комітет.

Також коаліція готова віддати опозиції посаду голови спецкомісії з питань приватизації, сказано в повідомленні.

Зварич закликав опозицію відповісти, які ще комітети їй потрібні.

На думку коаліції, якщо зазначеними комітетами керуватимуть представники опозиції, то вона зможе контролювати владу.

"Це більш, ніж достатньо, аби опозиція виконувала властиву їй функцію – контроль над владою", - наголосив Зварич.

Водночас, Зварич запевнив, що рішення "Нашої України - Народної Самооборони" щодо підтримки кандидатури лідера БЮТ Юлії Тимошенко на посаду прем'єр-міністра залишається незмінним.

"Між депутатами "Нашої України - Народної Самооборони" немає суперечностей, які заважають узгодити розподіл посад у виконавчих органах влади", - сказав депутат.

Він категорично не погодився з твердженням, що голосування за призначення прем’єр-міністра не відбувається через те, що коаліція досі не може поділити посади.

На його думку, представники Партії регіонів, які про це говорять, діють за принципом "на злодієві шапка горить".

Зварич також підтвердив інформацію, що на ранковому засіданні фракції у середу попросив не розглядати його кандидатуру на посаду міністра юстиції.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування