Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У Росії попереджають про замах на Тимошенко

Четвер, 13 грудня 2007, 10:03

Член партії "Єдина Росія" Сергій Марков припускає, що для кандидата на посаду прем'єр-міністра Юлії Тимошенко існує небезпека фізичного усунення.

"Коли Юлія Тимошенко прийде до влади й одержить усю її повноту, вона, напевно, захоче посадити за ґрати своїх супротивників", - цитує його слова газета "Дело".

"Звідси я роблю висновок: існує небезпека її фізичного усунення", - заявив Марков.

Політолог відзначив, що не говорить, "що хтось щось готує, я лише розмірковую про можливість замаху, саме тому така сильна її охорона".

"Мої підозри і побоювання небезпідставні. Адже рівень криміналітету в українській політиці дуже високий", - заявив Марков.

"Це єдина країна на пострадянському просторі, де був убитий голова Центрального банку (Нацбанку), де з легкістю гинуть міністри", - додав він.

При цьому Марков навів як приклад "випадок з Георгієм Кирпою і Юрієм Кравченком - вони загинули зовсім нещодавно, за часів президентства Ющенка".

"На пальцях можна порахувати місяці, коли це сталося. Усі ці факти дозволяють мені говорити про те, що змова все-таки готується", - заявив політолог.

"Зараз, коли після виборів стало зрозуміло, що Тимошенко одержала величезний приріст голосів, ця небезпека здається особливо реальною", - додав він.

Марков наголосив, що на місці служби безпеки він би "величезну увагу приділяв її охороні". "Утім, я знаю, що так і відбувається", - відзначив він.

За словами політолога, "охорона хороша, однак у сучасному світі охорона навіть президента США не дуже йому і допомогла". "Я маю на увазі вбивство Джона Кеннеді", - уточнив він.

"Рональд Рейган, якщо згадаєте, у свій час ледь вижив після замаху. Я не думаю, що охорона українських політиків краща, ніж була у Рейгана", - відзначив Марков.

"Хоча сьогодні Юлію Тимошенко, можливо, охороняють ретельніше, ніж президента. І правильно. Кому він потрібен, Ющенко?!", - додав він.

За словами політолога, "убивство українських політиків може бути вигідним тільки їх ворогам усередині країни".

"Абсурдно, коли кажуть, що до спроби усунення українських політиків причетні російські спецслужби", - заявив Марков.

"Абсурдно, коли в отруєнні президента Ющенка підозрюють наші спецслужби. Нікому убивство ваших політиків не потрібно", - переконує політолог.

"Всі обвинувачення російської сторони смішні, оскільки наші спецслужби давно не застосовують такі методи, крім як до людей, що ведуть війну проти Росії. Ющенко, як відомо, війну проти Росії не веде", - підсумував він.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування