Депутати вирішили не битися з Черновецьким за три газети

Четвер, 13 грудня 2007, 13:00

Київська міськрада відмовилася долати вето мера Києва Леоніда Черновецького на своє рішення про ліквідацію комунальних газет "Хрещатик", "Вечірній Київ" і "Українська столиця".

На пленарному засіданні Київради у четвер секретар Київради Олесь Довгий вніс пропозицію внести до порядку денного питання про ухвалення повторно рішення про ліквідацію трьох комунальних газет із зауваженнями київського міського голови.

За його словами, зауваження стосувалися того, що на погоджувальній раді Київради з керівниками ЗМІ була ухвалена низка рішень, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Зокрема, це стосувалося укладення договорів між ЗМІ і кожним депутатом Київради про висвітлення його діяльності, а також про процедурне висвітлення діяльності Київради.

За словами Довгого, на погоджувальній раді Черновецький дав доручення головному управлінню комунальної власності підготувати план заходів щодо проведення конкурсу із приватизації всіх трьох комунальних ЗМІ, у випадку, якщо діяльність ЗМІ буде не ефективною по виконанню договорів про висвітлення діяльності депутатів Київради.

"Ми повинні не просто ліквідувати за безцінь, а, з огляду на те, що вони мають дуже велику вартість - мова йде про десятки мільйонів - доручено провести конкурс по відчуженню шляхом прозорого конкурсу всього пакету акцій, що є в нас по комунальних ЗМІ", - відзначив Довгий.

Депутати не підтримали пропозицію про внесення питання про подолання вето, про включення даного питання до порядку денного.

Як відомо, Київрада 6 грудня ухвалила рішення ліквідувати в першому півріччі 2008 року комунальні газети "Хрещатик", "Вечірній Київ" і "Українська столиця". Мер Києва наклав вето на це рішення Київради.



powered by lun.ua