У п'ятницю стане зрозуміло, як звільнити Януковича

Четвер, 13 грудня 2007, 14:49

Конституційний суд 14 грудня оприлюднить ухвалене у вівторок рішення в справі за конституційним поданням 46 народних депутатів України про офіційне тлумачення низки положень Основного закону відносно порядку припинення повноважень членів Кабінету міністрів.

Як повідомляє прес-служба КС, автори подання просили суд дати тлумачення положень пункту 12 частини першої 85 Конституції в контексті положень частини четвертої статті 114, частин другої, третьої статті 115 Конституції.

На думку депутатів, у положеннях пункту 12 частини першої статті 85 Конституції немає відповіді на такі питання: чи необхідно подання президента у Верховну Раду при звільненні з посад прем'єр-міністра, міністра оборони і міністра закордонних справ; чи необхідне подання прем'єр-міністра при звільненні інших членів Кабінету міністрів.

Депутати просять КС роз'яснити: чи приводить звільнення з посади прем'єр-міністра до відставки всього складу Кабінету міністрів; як варто розуміти фразу в цій статті "звільнення зазначених осіб з посади"; яка процедура звільнення з посад членів Кабінету міністрів України.

Після оголошення рішення відбудеться прес-конференція судді-доповідача в справі В'ячеслава Джуня.

"Інтерфакс-Україна"

powered by lun.ua