Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Сумські студенти нагадують нунсівцям, що робив Кремінь у 2004

Четвер, 13 грудня 2007, 15:55

Представники відразу декількох сумських громадських організацій вимагають не допустити призначення Василя Кременя на посаду міністра освіти і науки.

Про це говориться в листі народним депутатам В'ячеславу Кириленку і Юрію Луценку, повідомляє Обком.

Як сказано в листі, Кремінь, будучи міністром у 2004 році, сприяв створенню Сумського національного університету на базі трьох міських вузів.

Насильницьке створення університету викликало протести студентів і викладачів, що спочатку розбили в центрі Сум наметове містечко протесту, а потім вирушили на Київ пішки. У результаті президент Леонід Кучма змушений був таки скасувати свій указ про створення СНУ.

У листі, підписаному представниками Студентського братерства Сумщини, Союзу української молоді, а також громадянської ініціативи "Нічний дозор" указується, що "Кремінь дотепер не визнав своєї ганебної тодішньої позиції і не вибачився, що, на нашу думку, говорить про повне не визнання власних помилок".

Також у листі вказується, що два інших фігуранти подій 2004-го року в Сумах Микола Плеханов (тодішній начальник УВС) і Олександр Царенко (ректор СНУ) зараз працюють на посаді заступників міністрів уряду Януковича.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування