Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Опозиція не може вибрати між Мартинюком і Богатирьовою

П'ятниця, 14 грудня 2007, 09:25

Фракції Партії регіонів, КПУ та Блоку Литвина сьогодні в ході консультацій висунуть єдину кандидатуру на посаду першого заступника голови Верховної Ради.

Про це повідомив депутат із фракції Партії регіонів Володимир Рибак, передає УНІАН.

"На сьогоднішній день існує дві кандидатури на посаду першого віце-спікера: представник КПУ Адам Мартинюк і представник Партії регіонів Раїса Богатирьова", - сказав він.

"Сьогодні в результаті консультацій між трьома фракціями ми визначимо єдину узгоджену кандидатуру", - додав Рибак.

Представник Партії регіонів також повідомив, що фракція не зверталася до Мартинюка з проханням узяти самовідвід для висунення Богатирьової на посаду першого заступника голови ВР.

"Навіщо нам просити Мартинюка про самовідвід, якщо ми можемо напряму прийняти рішення щодо висунення своєї кандидатури. Єдину кандидатуру, підкреслюю, буде визначено під час сьогоднішніх консультацій", - пояснив він.

Як повідомлялося, 13 грудня депутат від Партії регіонів Ярослав Сухий заявив, що фракція ПР готова висунути кандидатуру Раїси Богатирьової на посаду першого заступника голови ВР.

"Якщо вони (фракція КПУ) знімуть свою кандидатуру (на посаду першого віце-спікера Мартинюка), ми готові висунути Раїсу Василівну Богатирьову або ..., ну, як визначиться фракція", - сказав депутат.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: