Тимошенко збере свій Кабмін уже в вівторок?

П'ятниця, 14 грудня 2007, 15:23

Лідер фракції "НУ-НС" В’ячеслав Кириленко прогнозує, що перше засідання нового уряду відбудеться вже наступного вівторка.

"Питання з приводу обрання нового Кабінету (міністрів) буде завершено у вівторок, і перше засідання нового уряду може відбутися також у другій половині дня у вівторок", - сказав він журналістам у п’ятницю після засідання Верховної Ради.

Кириленко також додав, що на вівторок "НУ-НС" буде з "остаточними погодженими кандидатурами" міністрів за квотою "НУ-НС".

Відповідаючи на запитання, що робитиме коаліція, якщо у вівторок меншість знову заблокує трибуну спікера, він сказав, що "довіряє підписам", поставленим представником Партії регіонів Миколою Азаровим та представником однойменного блоку Володимиром Литвином під протоколом порядку денного ВР на вівторок.

"Принаймні дві з трьох опозиційних фракцій проголосували сьогодні за пропозиції, які дозволили розблокувати парламентську кризу", - сказав він.

Кириленко також сказав, що при голосуванні за віце-спікерів буде застосовано "консолідовану позицію" усіх політичних сил парламенту.


powered by lun.ua