Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Партія регіонів пропонує "ширку" без комуністів

Неділя, 16 грудня 2007, 17:09

Народний депутат від Партії регіонів Анатолій Толстоухов вважає реальним створення широкої коаліції за участю Партії регіонів, Блоку Литвина і частини НУ-НС.

Про це він сказав в інтерв’ю радіо "Свобода".

"Мені здається, що більш реальною є формула: Партія регіонів, частина "Нашої України", Блок Литвина і участь комуністів у голосуванні по тих питаннях, де буде досягнута спільна мова, або де вони підтримають той чи інший законопроект", - вважає Толстоухов.

"Рух назустріч Партії регіонів і "Нашої України – Народної самооборони" настільки суперечливий і політично, і психологічно, і внутрішньо для багатьох, що перевантажити це ще участю в одному блоці чи в одній коаліції з комуністами - це означає закрити цей процес взагалі", - переконаний депутат.

На думку Толстоухова, частина НУ-НС, що приєднається до широкої коаліції – "це має бути частина людей – депутатів, політиків, які розуміють, що дійсно потрібно не на словах, а в конкретних справах ставити інтерес держави вище, як це, наприклад, зробив Іван Степанович Плющ".

"По великому рахунку, мене не цікавить, буде таких людей відразу 40 чи їх буде 10, і цього буде достатньо, щоб запрацювала коаліція із знаком "плюс", а не зі знаком "мінус", тому що помаранчева монополія для країни – це знак "мінус".

Він наголосив, що широка коаліція без представників НУ-НС неможлива. "Якщо ми будемо говорити про коаліцію Партії регіонів, Блоку Литвина і Комуністичної партії з урахуванням позиції окремих депутатів, то це коли ситуація з одного боку зі знаком "мінус" перейде в інший бік зі знаком "мінус", - вважає він.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування