Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Для Рудьковського вимагають показового покарання

Понеділок, 17 грудня 2007, 17:35

У "Нашій Україні – Народні Самообороні" вимагають показового судового процесу над міністром транспорту Миколою Рудьковським.

"Має бути показовий судовий процес", - сказав офіційному сайту блоку Павло Жебрівський, коментуючи випадок зловживання службовим становищем з боку Рудьковського.

"Ситуація Рудьковського – це ситуація загальна для всього сучасного суспільства, для всіх рівнів влади", - наголосив Жебрівський.

За словами Жебрівського, "серед охочих до влади та грошей є навіть такі жадібні, як у тому анекдоті, де українець скаче на коні, щоб відміряти собі ділянку землі, до тих пір, поки, стомившись, падає з коня й кидає вперед шапку зі словами "а це – на бурячки".

Народний депутат підкреслив, що "має бути зрозуміло, що за всі зловживання урядовцями має бути хоча б один високопосадовець покараний".

"Кожний народний депутат, урядовець має зрозуміти – за умов демократії в країні ніхто не може безкарно, поза контролем опозиції діяти незаконно", - відзначив Жебрівський, зауваживши, що "якщо сьогодні відбудеться судовий процес над Рудьковським, це буде для всіх інших, в тому числі й для тих, хто тільки буде входити в уряд, серйозною пересторогою на шляху відповідальності за власні вчинки".

Як відомо, СБУ підозрює міністра в нецільовому витрачанні державних коштів під час візиту до Парижа з однією з українських міс.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: