ТИМОШЕНКО ЗНАЄ, ЩО ЇЙ МОЖЕ НЕ ВИСТАЧИТИ КІЛЬКОХ ГОЛОСІВ

Вівторок, 18 грудня 2007, 10:56

Юлія Тимошенко не виключає, що під час голосування по її кандидатурі на посаду прем'єр-міністра у вівторок може не вистачити кількох голосів.

Про це вона заявила під час виступу у Верховній Раді перед голосуванням.

"Три останні дні йшла робота не на життя. І вночі, і вдень, і вранці для того, щоб не було зараз двох-трьох голосів за голосування по моїй кандидатурі", - заявила Тимошенко.

"Бо смертельно бояться, що я, як незаангажована людина можу навести порядок у державі і дати результат", - додала вона.

За словами Тимошенко, вона "не раз доводила, що порядок можна навести, але кожен раз олігархія, об'єднуючись біля чергової влади, не давала можливості довести роботу до кінця".

"І зараз немає ніякої гарантії, що під час поіменного голосування підняттям рук двох-трьох голосів знову не вистачить, бо серйозні аргументи наводились цим людям для того, щоб це не зробити", - заявила кандидат на посаду прем'єра.

"Я прекрасно знаю, з ким зустрічалися і вчора, і сьогодні для того, щоб голосів цих не було", - наголосила Тимошенко.

"Можливо, ви (нинішня влада) ще на кілька місяців зачепитесь при владі... але все одно усе вам потім доведеться повернути до останньої краплі", - додала вона.

Тимошенко також заявила, що сьогоднішнє голосування є перевіркою на міцність демкоаліції.

"Я думаю, випробування ці політики можуть пройти, а можуть не пройти. Але будь-які результати голосування я сприйму мужньо", - зазначила вона.

"І рано чи пізно ви звітуєте, вся банда звітує за те, що вона зробила із сьогоденням і з майбутнім", - додала Тимошенко.


powered by lun.ua