У справі Кушнарьова готові ставити крапку

Середа, 19 грудня 2007, 11:31

Прокурор Харківської області Василь Синчук заявляє, що розслідування у справі про загибель колишнього депутата Верховної ради Євгена Кушнарьова завершено.

Про це він повідомив в інтерв`ю місцевому виданню "МедіаПорт".

За словами прокурора, слідство готове висунути звинувачення Дмитру Завальному - одному з учасників полювання, на якому був смертельно поранений Кушнарьов, повідомляє УНІАН.

Як сказав Синчук, "то вже інша справа, як буде звинувачений знайомитися з матеріалами справи. Чи буде дозволяти стан здоров`я йому знайомитися зі станом справи, представники чи потерпілі ознайомляться зі справою... Факт у тому, що всі слідчі дії, які необхідні були для того, щоб встановити об`єктивну істину у справі, нами виконано".

За словами Синчука, прокуратура висуне Завальному звинувачення за двома статтями: вбивство з необережності і незаконне носіння та зберігання вогнепальної зброї.

Як повідомляв УНІАН, Кушнарьов помер 17 січня 2007 р. в Ізюмській лікарні від отриманого напередодні поранення на полюванні.

За фактом смерті Кушнарьова прокуратура Харківської області порушила кримінальну справу за статтею 2 вбивство з необережності".

Згідно з офіційною інформацією прокурора області Василя Синчука, Кушнарьова було поранено пострілом з мисливського карабіна, який здійснив помічник-консультант народного депутата Дмитра Шенцева Дмитро Завальний.


powered by lun.ua