Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Англія вітає Тимошенко "усією душею"

Середа, 19 грудня 2007, 11:26

Британська газета "Financial times" вважає, що факт голосування по Кабінету міністрів варто вітати всією душею, тому що Києву варто продовжувати термінові реформи.

Про це говориться в редакційній статті газети "Financial times" за назвою "В Україні – новий "помаранчевий альянс", переклад якої наводить Инопресса.ру.

"В Україні вперше з'явився уряд парламентської більшості, що підтримує прозахідну платформу президента Віктора Ющенка".

У той же час видання відзначає, що "буде розсудливо не очікувати від тендітної нової адміністрації занадто багато чого". Тимошенко доведеться докласти зусилля, щоб утримати владу, пояснює газета.

У той же час видання відзначає, що "помаранчевій" команді варто виявляти обережність.
"Притому що Західна і Центральна Україна підтримують прозахідну платформу, на сході країни, орієнтованому на Росію, вона викликає лють", - пише газета.

"Пріоритетами економічної політики варто зробити такі завдання, як приборкання корупції, знищення бюрократичних перешкод, завершення приватизації і реформування непрозорого енергетичного сектора", - відзначає видання.

"Вступ до СОТ, якого довгий час домагався Ющенко, тепер має стати реальністю. Хоча економіка росте швидкими темпами, Україна не може гаяти час даремно. Убогість широких мас населення, погана інфраструктура, низький рівень соціальної сфери – усім цим треба займатися терміново", - додається в статті.

У той же час видання припускає, що для Заходу новий Кабінет міністрів стане партнером, більше налаштованим на співробітництво, ніж адміністрація Януковича, що орієнтувалася на Росію.

Але, оскільки Київ все ще страждає від потрясінь, викликаних "помаранчевою" революцією, США і ЄС не слід мати занадто райдужні надії, відзначає газета.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування