Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Черномирдін: Тимошенко не "опудало". У нього "Демони"

Четвер, 20 грудня 2007, 11:52

Призначення Юлії Тимошенко прем'єр-міністром України не позначиться на україно-російських ділових відносинах, вважає посол РФ в Україні Віктор Черномирдін.

"Ми вже з нею працювали і будемо працювати надалі", - сказав він журналістам на засіданні Ради російських стратегічних інвесторів при послі Росії в Україні в Києві у четвер.

"Російський бізнес зміцнюється на українському ринку. Не легко, але є певні успіхи", - додав Черномирдін, цитований "Інтерфакс-Україна".

Відповідаючи на запитання журналістів, чи не відлякає російський бізнес призначення Тимошенко главою уряду, Черномирдін сказав:

"Вона, по-моєму, не схожа на опудало".

Посол Росії не став давати оцінку призначенню нового прем'єр-міністра для економіки України.

"Обрання прем'єра - це внутрішня справа України, і нам давати цьому оцінки неправильно", - зазначив він, коментуючи заяву одного з лідерів російської партії "Союз правих сил" Бориса Нємцова про те, що призначення Тимошенко прем'єром – найгірший варіант для уряду Росії.

Відповідаючи на запитання про те, як будуть працювати Тимошенко і можливий прем'єр-міністр РФ Володимир Путін, Черномирдін сказав: "Путін поки є президентом, а як буде далі – подивимося".

Водночас, реагуючи на намір Тимошенко переглянути останні домовленості з Росією щодо ціни на газ, Черномирдін сказав, що ціна на газ для України – найнижча в Європі, і для її перегляду потрібні вагомі аргументи.

"Сьогодні ціна 179,5 доларів за тисячу кубометрів газу для України – найнижча в Європі. Тому тут не може бути питань. Якщо є бажання її переглянути, то повинні бути на те причини: для чого, чому", - сказав посол РФ.

Між тим, журналіст "Ліги" на засіданні помітив, що Черномирдін використовує у своєму мобільному телефоні унікальний рингтон – при дзвінку його телефон кричить "Демони! Демони!", як у фільмі "Іван Васильович змінює професію".

На запитання, чи сам він вибирав цей рингтон, посол РФ відповів: "Сам", - і додав, що ця мелодія встановлена на всі дзвінки, а не на конкретних людей.

"Інтерфакс-Україна", УНІАН, Ліга

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування