Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Яценюк підтримав Тимошенко, щоб "запрезентувати" картину

П'ятниця, 21 грудня 2007, 07:15

Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк вважає цілком природною практику проведення новим складом уряду фінансового аудиту діяльності попереднього уряду.

Про це він заявив в ефірі телеканалу "1+1" у четвер ввечері, повідомляє УНІАН.

"Це практика, яка існує в усіх нормальних країнах, коли мова іде про те, що проводиться цивілізований фінансовий аудит задля того, щоб запрезентувати реальну картину, в якому стані країна була передана", - сказав Яценюк.

Голова Верховної Ради вважає, що уряду під керівництвом Віктора Януковича при передачі справ потрібно було самому ініціювати заслуховування цього питання і доповісти з нього, для того, щоб показати, в яких "цифрах і обсягах знаходиться країна".

Як відомо, прем`єр-міністр Юлія Тимошенко у перші дні роботи заявила про необхідність проведення антикорупційного аудиту всіх напрямків діяльності попереднього уряду.

Крім того, Яценюк висловив переконання, що в Україні не буде реприватизації.

"Я переконаний, не буде списків реприватизації, бо право власності є святе і непорушне в економіці, яка хоче розвиватися", - зазначив він.

Спікер висловив сподівання, що нинішній уряд не припускатиметься тих самих помилок, які у нього були в минулому.

На уточнення, чи це стосується і "Луганськтепловозу", Яценюк відповів, що "нехай розбираються правоохоронні органи".

Водночас він зазначив, що не можна говорити про те, "що це буде система, що знов має бути запущений механізм, який принесе погіршення авторитету України на міжнародній арені".

"Якщо є зловживання – будь ласка, але мова про задекларовану реприватизацію не стоїть на порядку денному", - підкреслив Яценюк.

Раніше БЮТ, очолюваний Тимошенко, різко критикував приватизацію "Луганськтепловозу".

Президент Віктор Ющенко також заявляв, що приватизація підприємства була проведена з порушенням законодавства.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування